Aktualności SBC

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą koncepcję Spa & Wellness

MP900430681 1Z przyjemnością informujemy, iż wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu na najlepszą koncepcję Spa & Wellness w realizowanej inwestycji hotelowej "Berthelsdorf Medical SPA****". Po wnikliwej analizie wszystkich nadesłanych prac, postanowiliśmy nagrodzić koncepcję zaprojektowaną przez PRACOWNIĘ AUTORSKĄ "ARCHJO" prowadzoną przez mgr inż. arch. Joannę Wachowicz-Skwarkę.

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą koncepcję Spa & Wellness

Czas trwania konkursu wydłużony do 31 października !

kalendarz-001Szanowni Państwo!

Informujemy, iż czas nadsyłania zgłoszeń do konkursu na najlepszą koncepcję Spa & Wellness uległ przedłużeniu do dnia 31 października 2012 r. Tym samym jego rozstrzygnięcie nastąpi do dnia 30 listopada 2012 r. Powyższa decyzja została podjęta z uwagi na liczne prośby uczestników konkursu. Jednocześnie informujemy, iż jest to ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń. 

Aktualizacja konkursu na najlepszą koncepcję Spa & Wellness

stoperZ uwagi na duże zainteresowanie konkursem na najlepszą koncepcję Spa & Wellness dla realizowanego obiektu "Berthelsdorf Medical SPA****" oraz liczne pytania, które zadajecie Państwo w związku z  inwestycją, poniżej załączamy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania. Sekcja ta będzie aktualizowana przez cały okres trwania konkursu.

 

Czytaj więcej: Aktualizacja konkursu na najlepszą koncepcję Spa & Wellness

Uprzejmie informujemy, iż firma West Real Estate S.A. realizuje projekt pt. "West Real Estate Sp. z o.o. - doradztwo w drodze na rynek NewConnect", na który otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013, Oś priorytetowa 3 Kapitał dla innowacji; Działanie 3.3 Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP; Poddziałanie 3.3.2 Wsparcie dla MSP Nazwa Beneficjenta: West Real Estate S.A. Wartość projektu: 439 810,00 PLN Udział Unii Europejskiej: 153 212,50 PLN Okres realizacji: od 19.10.2009 do 30.04.2011